miercuri, 29 septembrie 2021

Miercurea fara cuvinte

3 comentarii:

  1. De multe ori vad pisicute langa masini, insa reusesc cu greu sa le fotografiez. Doar daca se odihnesc... E infernal cu masinile in Bucuresti. Cand ploua este mai rau. Parca masinile sunt pe post de umbrela!
    Happy WW, draga Carmen! Multumesc pentru inscriere!

    RăspundețiȘtergere
  2. Cât de mult seamănă cele două pisici cu pisicile mele! Uimitor!

    Să ai o săptămână excelentă, dragă Laura!

    RăspundețiȘtergere

Încă o vară...

 Căldura mă sufocă. Deja simt că alunec nu spre negativism, ci spre moleșeală. Învinge canicula toate cele... 😁 Stările de depresie sunt ca...