luni, 2 decembrie 2019

Zi națională pentru România

Azi e sărbătoare națională. 1 Decembrie.
O zi importantă pentru istoria romanilor.

Însă e și Duminică.
Nu am ieșit nici anul acesta la defilare.

Nicio zi fără cafea.
Fără relaxare.


2 comentarii:

  1. Mulțumesc de comentariu! A fost o surpriză plăcută. O săptămână ușoară îți doresc!

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Multumesc frumos. O saptamana cat mai usoara iti doresc si tie si fara prea multe probleme!

      Ștergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...