miercuri, 21 ianuarie 2026

Miercurea fără cuvinte - la minus 6 grade

 





3 comentarii:

  1. Cat de frumos ai reusit sa surprinzi in fotografii linistea din Bucuresti, atat de rara in acest oras agitat.
    Happy WW Carmen!🤗🤗

    RăspundețiȘtergere
  2. Multumesc! În orice rău este mereu și un bine. Dacă nu ar fi fost programarea la CT la Spitalul Militar, probabil ca nu aș fi avut această ocazie, de ieșit pe ger afară doar dacă sunt nevoită. Mă uitam cu jind la Gara de Nord și mă întrebam: oare când voi mai pleca în vacanță? Dumnezeu știe! Mă las în voia lui. Am învățat să mă bucur de ceea ce am, e un proces dificil dar nu imposibil.
    Happy WW!

    RăspundețiȘtergere
  3. A nins in Bucuresti si eu nu prea am colindat sa fac poze. Asa ca ma bucura foarte
    pozele tale.
    Happy WW, draga Carmen! Sanatate multa!❤️😘

    RăspundețiȘtergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...