Peste noapte mă mai trezesc, imi e cald si deschid geamurile de la balcon. Astfel am reusit să văd Luna azi noapte:
Frumoase poze ne arăți de fiecare data cu luna.O zi frumoasa de sâmbătă Carmen!😘😘
Text in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...
Frumoase poze ne arăți de fiecare data cu luna.
RăspundețiȘtergereO zi frumoasa de sâmbătă Carmen!😘😘