Ianuarie are farmecul său. Fulgi mari dimineață și la prânz.
Azi am reușit după ce am ieșit de la clinică să fac câteva fotografii. Merg foarte greu pe stradă, abia am reusit să ajung la metrou.
Sper ca totul să se rezolve cât mai ușor.
Text in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...
Frumoase fotografii! Sanatate multa!
RăspundețiȘtergereSănătate multa Carmen!🤗🤗
RăspundețiȘtergereMulțumesc frumos. Nu am terminat cu plimbatul la clinici si controale, important este să nu mai ajung la operație iar, restul le fac din mers. Cu greu mă adaptez, modul de viață e în schimbare. Să aveți sănătate și bucurie.
RăspundețiȘtergere