miercuri, 26 noiembrie 2025

Miercurea fără cuvinte - emoții și bucurii!



Palatul Copiilor București













 LET'S GET WORDLESS! Curaj, înscrie-te! 

☺ Vei cunoaste o multime de bloggeri ce au pasiunea fotografiatului. Nu exista teme pentru fotografii, nu exista obstacole. .În rest, orice este permis. Singura regula este ca articolul pe care-l înscrii în tabelul "Miercurea fără cuvinte"   nu contina text scris.

 lnik: vis-si-realitate   
 Alatura-te noua în clubul MfC☺
 Happy Wordless Wednesday! ☺

4 comentarii:

  1. ce frumoooooossss! Carmen draga, ma bucur alaturi de tine, pentru spectacolul pe care l-ai vazut! ♥♥♥ Si ursanul este adorabil 😘💞🤗
    Happy WW, tiza mea draga!

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Si să adaug și detaliile: ursanii, erau doi, in fata la o cafenea din zona Piața Revoluției. Eveniment venit pe neașteptat trimis de Dumnezeu să mă scoată din starile lea urâte.
      Mulțumesc pentru aprecieri!

      Ștergere
  2. Ce frumos trebuie sa fi fost acest spectacol. Minunile vin cand nu ne asteptam la ele. Happy WW, draga Carmen! Doar ganduri bune!❤️😘

    RăspundețiȘtergere
  3. Un spectacol menit (și) să descrețească frunți. 😊
    Urșii din pluș sunt atât de pufoooooși! 😃 Și foarte ușori! Sunt adorabili (am și eu unul 😊)
    Happy WW! 💗

    RăspundețiȘtergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...