miercuri, 21 mai 2025

Miercurea fără cuvinte / Viziuni




 


3 comentarii:

  1. nu mai stiu daca s-a inregistrat comentariul meu... mSpuneam ca ai într-adevar ochi de artist, reusesti mereu sa ne surprinzi cu fotografii artistice! Multumim pentru plimbarea alaturi de tine, chiar daca nu pare o zi insorita, totul "straluceste"!
    happy WW, Carmen draga!

    RăspundețiȘtergere
  2. Ce deosebit! In ce parc sunt minunile astea?
    Happy WW, draga Carmen!❤️😘

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Buna1 In Parcul IORE in spatele magazinului mall Park Lake. Multumesc frumos. Weekend placut tuturor!

      Ștergere

Încă o vară...

 Căldura mă sufocă. Deja simt că alunec nu spre negativism, ci spre moleșeală. Învinge canicula toate cele... 😁 Stările de depresie sunt ca...