miercuri, 21 mai 2025

Miercurea fără cuvinte / Viziuni




 


3 comentarii:

  1. nu mai stiu daca s-a inregistrat comentariul meu... mSpuneam ca ai într-adevar ochi de artist, reusesti mereu sa ne surprinzi cu fotografii artistice! Multumim pentru plimbarea alaturi de tine, chiar daca nu pare o zi insorita, totul "straluceste"!
    happy WW, Carmen draga!

    RăspundețiȘtergere
  2. Ce deosebit! In ce parc sunt minunile astea?
    Happy WW, draga Carmen!❤️😘

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Buna1 In Parcul IORE in spatele magazinului mall Park Lake. Multumesc frumos. Weekend placut tuturor!

      Ștergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...