Ce liniste si pace... :O Pare ireal pentru Bucurestiul pe care mi-l amintesc :))). Zi drept, ai oprt circulatia!! (Glumesc :*) Lasand gluma, m-am bucurat mult tocmai de aceasta aparenta liniste si spatiul larg ... pare asa de aerisit :) Pupici si happy azi!!
Orecum. Era semafor verde pentru pietoni si am profitat, ca nu a iesit poza cum as fi vrut, eh... vremea e destul de urata inca, asa ca fotografiat nu prea merge. Multumesc la fel.
Multumesc Carmen pentru aceasta noua serie introdusa in joc!
RăspundețiȘtergereSa ai o primavara frumoasa si sa ai puterea sa realizezi tot ceea ce iti propui!😘❤️
Ce liniste si pace... :O Pare ireal pentru Bucurestiul pe care mi-l amintesc :))). Zi drept, ai oprt circulatia!! (Glumesc :*)
RăspundețiȘtergereLasand gluma, m-am bucurat mult tocmai de aceasta aparenta liniste si spatiul larg ... pare asa de aerisit :)
Pupici si happy azi!!
Orecum. Era semafor verde pentru pietoni si am profitat, ca nu a iesit poza cum as fi vrut, eh... vremea e destul de urata inca, asa ca fotografiat nu prea merge. Multumesc la fel.
RăspundețiȘtergereBeautiful photos.
RăspundețiȘtergere