joi, 2 martie 2023

Miercurea fără cuvinte

 




4 comentarii:

  1. Multumesc Carmen pentru aceasta noua serie introdusa in joc!
    Sa ai o primavara frumoasa si sa ai puterea sa realizezi tot ceea ce iti propui!😘❤️

    RăspundețiȘtergere
  2. Ce liniste si pace... :O Pare ireal pentru Bucurestiul pe care mi-l amintesc :))). Zi drept, ai oprt circulatia!! (Glumesc :*)
    Lasand gluma, m-am bucurat mult tocmai de aceasta aparenta liniste si spatiul larg ... pare asa de aerisit :)
    Pupici si happy azi!!

    RăspundețiȘtergere
  3. Orecum. Era semafor verde pentru pietoni si am profitat, ca nu a iesit poza cum as fi vrut, eh... vremea e destul de urata inca, asa ca fotografiat nu prea merge. Multumesc la fel.

    RăspundețiȘtergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...