joi, 2 martie 2023

Miercurea fără cuvinte

 




4 comentarii:

  1. Multumesc Carmen pentru aceasta noua serie introdusa in joc!
    Sa ai o primavara frumoasa si sa ai puterea sa realizezi tot ceea ce iti propui!😘❤️

    RăspundețiȘtergere
  2. Ce liniste si pace... :O Pare ireal pentru Bucurestiul pe care mi-l amintesc :))). Zi drept, ai oprt circulatia!! (Glumesc :*)
    Lasand gluma, m-am bucurat mult tocmai de aceasta aparenta liniste si spatiul larg ... pare asa de aerisit :)
    Pupici si happy azi!!

    RăspundețiȘtergere
  3. Orecum. Era semafor verde pentru pietoni si am profitat, ca nu a iesit poza cum as fi vrut, eh... vremea e destul de urata inca, asa ca fotografiat nu prea merge. Multumesc la fel.

    RăspundețiȘtergere

Încă o vară...

 Căldura mă sufocă. Deja simt că alunec nu spre negativism, ci spre moleșeală. Învinge canicula toate cele... 😁 Stările de depresie sunt ca...