miercuri, 6 octombrie 2021

Miercurea fara cuvinte (cupole)






 

Un comentariu:

  1. Da, da! Si mie imi place sa le fotografiez. Si daca mai apare si pasaret pe unele, ma declar multumita...
    Happy WW, draga Carmen!

    RăspundețiȘtergere

Încă o vară...

 Căldura mă sufocă. Deja simt că alunec nu spre negativism, ci spre moleșeală. Învinge canicula toate cele... 😁 Stările de depresie sunt ca...