joi, 19 august 2021

Miercurea fara cuvinte

4 comentarii:

  1. Parca nu te-am vazut inscrisa!

    Stii cumva cum se numeste floarea din ultima imagine?
    Nu am reusit sa aflu, desi am si eu cateva poze.
    Happy Azi, draga Carmen!

    RăspundețiȘtergere
  2. Such lovely photos!

    Greetings from Malaysia!

    RăspundețiȘtergere
  3. Awesome tree and very stately building. I like the hibiscus, too :)

    Thanks for sharing your link at My Corner of the World this week!

    RăspundețiȘtergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...