miercuri, 4 decembrie 2019

Miercurea fara cuvinte









3 comentarii:

  1. Cât de melancolică e prima fotografie...

    Happy WW!

    RăspundețiȘtergere
  2. In prima poza am vazut vreo doua biciclete ;)). Picurii de ploaie si frunzele sunt artisti. Si in lumea aceea se reflecta curios un bloc :).
    Happy WW.
    Pupici! :)

    RăspundețiȘtergere
  3. De la pamant la nori, in muzica de stropi de ploaie!
    Cu adevarat cerul este pus in evidenta de frumusetea norilor!
    Happy WW, draga Carmen!

    RăspundețiȘtergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...