miercuri, 24 iulie 2019

Concediu







Blogul intră în concediu.
Să ne povestim frumos călătoriile făcute în această vară.

Vă doresc multă sănătate, griji puține și concediu frumos!

Călătorii plăcute!

Un comentariu:

Încă o vară...

 Căldura mă sufocă. Deja simt că alunec nu spre negativism, ci spre moleșeală. Învinge canicula toate cele... 😁 Stările de depresie sunt ca...