LET'S GET WORDLESS! Curaj, înscrie-te!
☺ Vei cunoaste o multime de bloggeri ce au pasiunea fotografiatului. Nu exista teme pentru fotografii, nu exista obstacole. .În rest, orice este permis. Singura regula este ca articolul pe care-l înscrii în tabelul "Miercurea fără cuvinte" să nu contina text scris.
lnik: vis-si-realitate
Alatura-te noua în clubul MfC☺
Alatura-te noua în clubul MfC☺






Imaginile pe care le văd la tine îmi fac dor de București! 😃 In tinerețe am făcut naveta spre București (apoi am locuit acolo aproape un an)... N-aș da Brașov pe București, desigur, 😊 dar tare-mi place Bucureștiul.
RăspundețiȘtergereNu știu a cui e statuia, dar tare-i mândru porumbelul așezat moț. 😃 (la prima vedere, m-am gândit că-i Lenin! statuia, nu porumbelul).
Happy WW! 💗
O zi cu bucurii Carmen!🤗🤗
RăspundețiȘtergereMultumesc din suflet. In drum spre casa de la munc[. Mihail Kogalniceanu este statuia. Bucurestiu are un aer rece, sinistru si uneori nostalgic. Nu mai este ce a fost. Eu as lasa Bucurestiul pentru un alt oras daca as putea.
RăspundețiȘtergereSa aveti un weekend frumos. Eu abia il astept. Au venit acele zile in care abia astept sa plec dela munca si sa fiu acasa in intimitatea mea, departe de unele priviri reci.
Dumnezeu sa ne intareasca si sa ne fie alaturi!
Oh! Poate greșesc... pentru că nu sunt prezentă. Oare, acele priviri nu doar par reci? Mulți oameni nu prea știu cum să reacționeze în anumite situații și aleg (uneori inconștient) să stea departe, fără intenții sau gânduri rele... Alții - poate mai puțini - sunt... stânjeniți de sănătatea lor (sigur, nu e tocmai firesc, dar se întâmplă)...
ȘtergereDoamne ajută!
De fiecare data cand vad pozele tale din B, parca mi se pare alt oras. In ultimul timp,
RăspundețiȘtergerem-am rezumat la cartierul meu si uneori am senzatia de necunoscut.
Sa fii bine! Un final de saptamana linistit, Carmen!❤️😘