Ger. Gheață. Crăciun. Plimbare scurtă.
Parcul fără luminițe.
Text in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu