“Nu te mai pedepsi pentru ce n-ai știut atunci. Acum știi. Nu iti amâna fericirea. Începe să-ți trăiești anii, pentru că timpul nu vindecă,..."
M-a uns pe suflet aceasta postare!
Superb! M-a liniștit la ceas târziu de seară.
Mulțumesc.
Text in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...
Te îmbrățișez!
RăspundețiȘtergereSa-ți fie ziua cu bucurie și speranță!
Mulțumesc draga mea.
ȘtergereRecunoștință zilei de azi și de mâine.