joi, 10 iulie 2025

Cerul

 Înainte de ploicica și de vântul nemilos cerul mi,a oferit un mic spectacol.

Privește cerul nu doar dimineața, ci de câte ori ești pe drum. Nu rata spectacolul norilor.





5 comentarii:

  1. Superb spectacol!
    O zi frumoasa iti doresc Carmen, cu sanate si multe bucurii🤗!

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Multumesc! Eu cand privesc cerul si vad asa ceva, parca il simt pe Dumnezeu mai aproape sau pe cei dragi mei dusi ca ma privesc. E o stare de bine! Sanatate si pace in suflet!

      Ștergere
  2. Uau! 😍 Cât de frumos! E ca o plimbare printre nori privind imaginile!
    Îmi place să privesc cerul, și o fac des. Cu privirea spre cer am un sentiment interesant... ca și cum m-aș contopi. 😊 (nu știu cum să explic, pentru că e mai mult decât "contopire").
    Zile senine îți doresc! 💗

    RăspundețiȘtergere
  3. Minunate clipe surprinse in fotografiile tale 🫶🏻🍀 multumim Carmen draga.

    RăspundețiȘtergere
  4. Multumesc! Zilnic privesc cerul, imi da o stare de bine. Ganduri bune!

    RăspundețiȘtergere

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...