marți, 10 iunie 2025

Luna, lună....

 Sâmbătă, la ore diferite, am fotografiat Luna.
O urmăresc de câteva zile pentru ca poziția ei să ajungă vizibilă în dreptul geamului meu.
Măreția ei mă uimește din nou. 



orele 21.00
 
După ora 22.00 s-a mutat. Nu am mai putut să privesc de la geam.

Mi-a plăcut acest devoțional al acestei zile:
Îndrăznește să fii diferit:



Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Pereții goi

Text  in care imi plang de milă... dacă nu îți place, treci la alt blog/site! Încerc să ma aduc pe linia de plutire. Am revenit la job, dar ...