sâmbătă, 10 mai 2025

Reflexii in oglindă (par identice, dar nu sunt)



 








 Idee preluată de la Doamna Carmen, link: https://vis-si-realitate-2.blogspot.com/2025/05/de-intai-mai-reflexii-in-oglinda-182025.html


Un comentariu:

  1. Superbe fotografii! Parca ar fi picturi in ulei! Nuante perfecte de verde si albastru se intrepatrund si fac ca albul norilor sa para scari intre doua lumi.
    Minunata sedinta de fotografie!
    Un weekend minunat, Carmen draga!

    RăspundețiȘtergere

Încă o vară...

 Căldura mă sufocă. Deja simt că alunec nu spre negativism, ci spre moleșeală. Învinge canicula toate cele... 😁 Stările de depresie sunt ca...