marți, 1 aprilie 2025

Reflexii in oglindă

 Încerc să separ fotografiile.

Ieri am ieșit fără să-mi propun în parc. Plimbarea a fost cu pauze, dar am parcurs jumătate de parc in 2 ore, exact cand era soarele mai puternic, atat cât a fost! 
Nu am iesisem de 3 zile cred din casă. A fost prea frig.

Așa că am tras și o tură de fotografii:







2 comentarii:

Încă o vară...

 Căldura mă sufocă. Deja simt că alunec nu spre negativism, ci spre moleșeală. Învinge canicula toate cele... 😁 Stările de depresie sunt ca...