Chiar aseara am intrat putin pe google maps. M-am plimbat cam prin zona in care ai fotografiat - pornind de la o poza de prin 1916-1918 (aeriana) pe care o vazusem si in joaca identificam ce cladiri mai sunt... Imi plac mereu fotografiile tale. Cred ca ti-am mai spus, dar repet. Cumva surprinzi Bucurestiul din unghiurile sale cele mai bune si frumoase :). Te pup. Happy WW!! Si numai bine sa fie :)
Impresionanta colectia! Ai fost tenace sa surprinzi atatea zone si
RăspundețiȘtergereatatea pufosenii!
Happy WW, draga Carmen! Sanatate multa!❤️😘
Chiar aseara am intrat putin pe google maps. M-am plimbat cam prin zona in care ai fotografiat - pornind de la o poza de prin 1916-1918 (aeriana) pe care o vazusem si in joaca identificam ce cladiri mai sunt...
RăspundețiȘtergereImi plac mereu fotografiile tale. Cred ca ti-am mai spus, dar repet. Cumva surprinzi Bucurestiul din unghiurile sale cele mai bune si frumoase :).
Te pup. Happy WW!! Si numai bine sa fie :)
foarte frumoase fotografiile tale. Ma bucur ca ne-ai luat la plimbare cu tine.
RăspundețiȘtergereHappy WW! ☺
Superbe fotografii.
RăspundețiȘtergereo zi frumoasa Carmen!